وبسايت شخصي

امروزه بسیاری از افراد و تجارت ها به دنبال تجربه و توان علمی شما هستند و بسترهای زیادی هم برای دسترسی به هدف خودشان دارند. شاید یکی از مهمترین آنها استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک برای دوستان و یافتن آنها و LinkedIn برای کسب و کار و شبکه Twitter برای آپدیت کردن مطالب و همچنین شبکه +Google باشد.
در زمان هاي نه چندان دور وقتي كسي درصدد ارائه قابليت ها و تخصص خود برمي آمد، شروع به تهيه يه رزومه (CV) بر اساس مهارتهاي عمومي و تخصصي خود مي نمود تا بتواند از آن براي يافتن موقعيتي جديد و بهتر استفاده كند. ولي امروزه و با فراگير شدن دنياي اينترنت (مخصوصا در ايران) اين صفحات واژه پرداز و يا چاپي، جاي خود را به صفحات ثابت اينترنتي بنام وبسايت شخصي داده است.
كساني كه مهارت ها، تخصص ها، مدارك تحصيلي و … را در قالب يك وبسايت جهت معرفي هرچه پوياتر خود، ارائه مي دهند از شانس بيشتري براي بيشتر و بهتر ديده شدن برخوردار هستند. ضمن اينكه بازديدكنندگان وبسايت مي توانند هميشه آخرين تغييرات را مشاهد نمايند.همچنین افراد از سراسر دنیا با شما و مدل کسب و کار شما آشنا خواهند شد.

مهمترین مسئله ای که یک سایت شخصی با آن درگیر است، قالب و گرافیک زیبای سایت می باشد. گرافیک و قالب سایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و اهدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی خود را داده است. شکل قالب می تواند با توجه به عکس فرد و یا زمینه ی کاری وی باشد متفاوت باشد.
دومین مسئله ای که در طراحی سایت شخصی باید در نظر گرفت، بحث امکانات وب سایت است. نمایش مشخصات فرد، پست ها و مطالب دسته بندی شده بر اساس موضوع و تاریخ، گالری های مختلف مانند عکس و فیلم و صدا و ... همگی می توانند در سایت شخصی قرار بگیرند. امکانات باید با توجه به هدف طراحی به سایت اضافه گردند.
مسئله ی دیگری که در طراحی وب سایت های شخصی باید مورد بررسی قرار داد، دیده شدن سایت توسط کاربران است. یعنی پیدا کردن بازدید کننده برای سایت.







امکاناتی که ما در وبسايت شخصي ارائه می دهیم



 مدیریت کاربران
امكان عضوگيري و مديريت كاربران و تعيين سطوح دسترسي در شرايط خاص جهت دسترسي به بعضي اطلاعات وبسايت.
 بيوگرافي
امكان ثبت و ويرايش بيوگرافي و معرفي خود بصورت متني، تصويري و يا هردو و ارائه مهارت ها، تخصص ها، مدارك تحصيلي و غيره.
 گالري تصاوير
تهيه و ويرايش گالري و آلبوم تصاوير از خود و يا فعاليت هايي كه انجام مي دهيد بصورت نامحدود همراه با امكان تگ گذاري و نظردهی توسط كاربران.
 پورتفوليو
امكان اضافه يا ويرايش صفحات پورتفوليو بمنظور نمايش نمونه كارها و دسته بندي آنها در شاخه ها و زيرشاخه هاي قابل تعريف با امكان درج توضيحات.
 مديريت محتوا
امكان اضافه يا ويرايش محتواي صفحات وبسايت بصورت متن، تصوير، فايل، لينك و غيره همانند يك برنامه واژه پرداز جهت سهولت در مديريت محتواي سايت.
 تماس با ما
امكان درج اطلاعات تماس از قبيل شماره تماس، ايميل، آدرس پستي و لينك شبكه هاي اجتماعي و همچنين امكان ارسال پيغام از طريق فرم موجود در صفحه تماس با ما و دريافت توسط ايميل يا پيامك.
 گزارش گيري
گزارش گيري كامل و دقيق از تعداد بازديدكنندگان از سايت به تفكيك صفحات، زمان بازديد، مكان بازديدكننده در بازه هاي زماني مشخص شده جهت بررسي دقيق تر وضعيت وبسايت..
 بنرهاي مناسبتي
امكان اضافه يا ويرايش بنرهاي تبليغاتي و يا مناسبتي در بالاي صفحات سايت جهت بروز نگه داشتن وبسايت و تعامل بيشتر با كاربران و معرفي يا اعلام رويداد يا اتفاقي درباره شما و حرفه شما.
 كاتالوگ آنلاين
نمايش كاتالوگ هاي چاپي بصورت آنلاين با سازوكاري كاملا حرفه اي بشكل انيميشن با كمترين حجم ممكن و تعامل دوطرفه با كاربران بر پايه HTML5، CSS3 ، AngularJS و ...






مهارت های خود را معرفی کنید










خدمات زير را بر روي بسته هاي خود ارائه مي دهيم.



طراحي ريسپانسيو

كليه سايت هاي طراحي شده توسط ما، ريسپانسيو بوده يعني مشكلي براي نمايش در مرورگرهاي مختلف و رزولويشن هاي مختلف نداشته و بر روي هر نوع دستگاهي از قبيل لپ تاپ، تبلت و يا موبايل بصورت درست و كامل نمايش داده مي شود.

مشاوره و پشتيباني

بصورت پيشفرض، همه سايت هاي طراحي شده توسط ما بمدت شش ماه داراي بسته پشتيباني سطح پايه بوده كه براساس آن كارشناسان ما بصورت تمام وقت 24 ساعته حتي در روزهاي تعطيل ، پاسخگوي سوالات و اشكالات مشتريان مي باشند.

استانداردسازي

بسياري از كارهايي كه براي داشتن يك سئو خوب و كارآمد بايد انجام شود، به زمان طراحي و توسعه برمي گردد، بنابراين كارشناسان و متخصصان ما تمامي اصول استاندارد بهينه سازي موتورهاي جستجو را در هنگام طراحي رعايت و اجرا خواهند كرد.







فرم زیر را تکمیل کنید...

با ما مشورت کنید!

قبل از هرکاری حتما با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات و نقطه نظرات آنان نیز استفاده کنید. این امر کاملا رایگان بوده وهیچگونه هزینه ای بابت اینکار دریافت نخواهد شد.
فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال كرده تا همکاران ما با شما تماس گیرند.