مشاوره و راه اندازی کسب و کار آنلاین

با گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و تغییر ماهیت کسب و کارها بسیاری از شرکت ها و حتی افراد به دنبال پیاده سازی یک کسب و کار آنلاین و به عبارتی شروع یک استارت آپ هستند. راه اندازی یک استارت آپ بر بستر وب یا موبایل نیازمندی های فراوانی دارد که داشتن یک ایده ی درست و تأمین مالی نیروی کار درگیر با پروژه و غیره, حاکی از این است که، راه اندازی کسب و کار آنلاین امری آسان نبوده و در کنار جذابیت های آن، دشواری های بی شماری نیز دارد.
طبق بسیاری از آمارها نرخ شکست کسب و کارهای آنلاین در بستر وب بیش از 80 درصد بوده و بیش از 90 درصد اپلیکیشن های موبایل هیچ سودآوری ندارند. بنابراین راه اندازی یک استارت آپ و پیاده سازی یک ایده کسب وکار آنلاین نیازمند دقت نظر , بررسی فراوان و مشاوره با افراد با تجربه است.اولین مرحله برای اجرای یک کسب و کار آنلاین, پختن و پرورش دادن ایده است. برای اینکار باید حتما یک مدل کسب و کار (business plan) مطمئن و استاندارد را براساس ایده , پیاده سازی کنید , که این مدل کسب و کار علاوه بر مشخص نمودن میزان ریسک , مسیر را هم نشان شما خواهد داد و همچنین برای کسب سرمایه مورد نیاز می تواند بسیار موثر باشد.

   طرح موضوع : در اولین مرحله شما نیازمند این هستید که یک خلاصه بصورت دید کلی از پروژه , توانایی شرکت و هدفتان را مشخص نمائید.
   توضیحات شرکت : این توضیحات فعالیت شرکت شما را ارائه خواهد داد و اینکه اصلا شما چکار می کنید و یا خواهید کرد و اینکه برتری شرکت/سازمان شما نسبت به رقیبانتان چیست و همچنین چه خدمات یا محصولی را ارائه خواهید داد.
   بررسی بازار : قبل از اینکه کسب و کار خود را شروع کنید, ضروری است که بازار فعالیت و شرکت هایی که در آن مشغول هستند را بررسی کامل کنید.
   ساختار سازمانی : کسب و کارهای مختلف ساختارهای متفاوتی نیز دارند پس بهتر است با مطالعه و بررسی بهترین ساختار را برای شرکت و کسب و کار خود انتخاب نمائید.
   راهنمای خدمات یا محصولات : چه چیزی میفروشید؟ این چه سودی برای مشتری شما دارد؟ lifecycle محصول شما چیست؟ داستانی را که برای محصول یا خدمات خود می خواهید تعریف کنید را مشخص نمائید.
   بازاریابی و فروش : چه نقشه ای برای بازاریابی دارید؟‌استراتژی فروش شما چگونه است؟ تمام مسیرهایی را که در بازار هدف برای بازاریابی وجود دارد را مشخص و بهترین را انتخاب کنید.
   طرح مالی : برای شروع کسب و کارتان چقدر پول نیاز دارید؟ هزینه های جاری کسب و کارتان چقدر است؟ هزینه های ثابت و در گردش چقدر است؟ میزان هزینه ای که باید خرج کنید تا کسب و کارتان را در مدت زمان مشخص شده به هدف برسانید را مشخص کنید.
   جذب سرمایه : اگر برای کسب و کار خود دنبال جذب سرمایه هستید, اطلاعات مورد نیاز جهت متقاعد کردن سرمایه گذاران را جمع آوری نمائید و مشخص کنید که چطور می خواهید اینکار را انجام دهید.
   ضمیمه : این بخش اختیاری می باشد ولی اطلاعات مفیدی می تواند باشد جهت بیان کردن رزومه کاری, مجوزها و گواهینامه های موردنیاز و موثر در کسب کارتان.
   هدف : چه چیزی کسب و کار شما را بی همتا و یکتا می کند؟ برتری ها و مزیت هایی که کسب و کار شما را در بازار هدف و بین رقیبانتان متمایز می کند را مشخص کنید و سوال اصلی اینست که کجا می خواهید بایستید؟؟؟

اگر شما هم ایده ای دارید و قصد دارید آن را اجرا کنید , تجربه فنی گروه طراحی و توسعه استودیو هفت به کمک شما خواهد آمد تا مسیر را هموارتر دنبال کنید. فراموش نکنید خوب به ایده کسب و کاری خود فکر کرده و وضعیت رقبای خود را در این زمینه موشکافانه بررسی کنید. به خاطر داشته باشید که پیاده سازی «درست» بسیار مهم تر از داشتن یک ایده ی درست است.
از ایده تا اجرا, همراه شما هستیم...


با افتخار, خدمات زیر را برایتان انجام خواهیم داد بوم کسب و کار
تهیه بوم کسب و کار مناسب , اولین و مهم ترین مرحله در ایجاد یک کسب و کار آنلاین بوده که تهیه آن نیازمند تخصص و تجربه کافی می باشد.
 ابزارهای موردنیاز
در هر کسب و کار آنلاین, همانطور که از نامش پیداست در ابتدایی ترین کار , نیازمند یک وبسایت برای معرفی یا ارائه خدمات هستید و همچنین ممکن است به اپلیکیشن موبایل نیز نیاز داشته باشید.
 بازاریابی اینترنتی
با توجه به تعدد کسب و کارهای آنلاین, بازاریابی اینترنتی هوشمند و هدفدار , شما را در بین رقیبانتان متمایز نموده و باعث خواهد شد که بیشتر و بهتر دیده شوید.فرم زیر را تکمیل کنید...

با ما مشورت کنید!

قبل از هرکاری حتما با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات و نقطه نظرات آنان نیز استفاده کنید. این امر کاملا رایگان بوده وهیچگونه هزینه ای بابت اینکار دریافت نخواهد شد.
فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال كرده تا همکاران ما با شما تماس گیرند.